Çalışma Tezgahı Bursa

Çalışma tezgahı terimi, mutfak ekipmanları içerisinde herhangi bir enerjiye ihtiyaç duymadan kullanılan ve her tip endüstriyel mutfakta gerekli olan ürünleri barındıran bir grubu ifade etmek için kullanılmaktadır. Bulaşık yıkama ve durulama işleri için evye barındıran tezgahlardan raflı ve çekmeceli olarak tasarlanmış ürünlere, üst kısmı mermer döşeli olanlardan tamamı paslanmaz çelik olarak yapılmış tezgahlara kadar geniş bir ürün gamı çalışma tezgahı içerisinde yer almaktadır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Çalışma Tezgahları İçin Tıklayınız!

Hem merkezi, hem de fabrikası Bursa merkezli olarak faaliyet gösteren Bruno, her tip endüstriyel mutfak ihtiyacınız için farklı boyut ve işlevlere dönük çalışma tezgahları üretimi yapmaktadır. Türkiye’nin her noktasındaki hem sıfırdan kurulum, hem de yenileme ihtiyacınız için Bruno ile endüstriyel mutfak tasarımınızı en verimli şekilde hazırlayabilir, hem yerden, hem de maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz.

Bruno güvencesiyle beğeninize sunulan çalışma tezgahları, sürekli değişen ısı ve nem oranına karşı dayanıklı, ayrıca paslanmaz hammaddelerden üretilmektedir. Ürünlerimizde tercih edilen hammadde, Krom – Nikel alaşımı paslanmaz çeliktir. Uzun yıllar hem çarpma ve darbelere karşı dayanabilen Krom – Nikel ürünler, hem de mutfaktaki yoğun yeme karşı paslanmama özelliği taşımaktadır.

Siz de restoran, kafe, bar, pastane, otel, yemekhane ve benzeri mutfaklarınız da çalışma tezgahlarınızı yenilemek veya proje aşamasında bu ihtiyacınızı gidermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutfağınızın mevcut kullanım alanını olabildiğince verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak ve ihtiyaç duyduğunuz işlemleri yeterli alanda karşılayabilmenize olanak tanıyacak çalışma tezgahlarınızı Bursa’da ve Türkiye’nin her ilinde Bruno farkıyla giderebilirsiniz.

Soğutucular

Soğutucular

Add a Comment