Endüstriyel Mutfak Bursa

Bursa endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınız için henüz Bruno ile iletişime geçmediyseniz veya ürün gamımızı incelemediyseniz şimdi tam sırası. İnternet sitemiz üstünden tüm ürün gruplarını ayrıntılı olarak inceleyebilir ve dilerseniz e-posta adresimize sorularınızı yazabilirsiniz. Eğer Bursa’da yeni kuracağınız işletmeniz için veya eskiyen mutfağınızı yenilemek için Nilüfer’deki ofisimize veya Osmangazi’deki fabrikamıza bekleriz…

Hem ihracatta yer alan, hem de yurtiçinde her ilimize ürün tedarik eden Bruno, Bursalı müşterilerimizin de hizmetinde. Kafe, restoran, pastane ve benzeri yerlerdeki mutfak ekipmanları ihtiyaçlarınız için en kaliteli olanı en hesaplı şekilde alabilmek için bir çözüm ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ayrıca fabrikalarda, hastanelerde, öğrenci yurtlarında, otellerde bulunan endüstriyel mutfaklar için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa endüstriyel mutfak çözümleri ile tasarruf sağlamak ve kaliteli ürün edinmek için fiyat bilgilerini yetkililerimizden öğrenebilir ve düşündüğünüz mutfağın tasarımı için bizimle çalışabilirsiniz. Sıfırdan girişmeyi düşündüğünüz mutfak tasarımları için proje@brsbruno.com adresine, diğer sorularınız için ise info@brsbruno.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Çeşitli boy ve kapasitedeki hazırlamış olduğumuz endüstriyel mutfak ekipmanlarımızın sizin için de ideal olacağına eminiz. Fritözlerimiz, benmarilerimiz, kuzinelerimiz, diğer haşlama ve pişirici araç gereçlerimiz ile bardak ve tabak yıkama makinelerimiz, bıçak sterilizatörlerimiz ve çok daha fazlasını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca her ihtiyaca ve tesise uygun davlumbazlarımız, dik ve yatay soğutucu ürünlerimiz ile yer ızgara ekipmanlarımız da her tip endüstriyel mutfak için düşünülerek tasarlanmıştır.

 

Soğutucular

Soğutucular

Add a Comment