Endüstriyel Mutfak Nedir

Endüstriyel Mutfak Nedir?

Endüstriyel mutfak ekipmanları, ev dışı mutfaklarda kullanılan araç ve gereçlerin genelini ifade eden iş kolunu ve bu alandaki ürünlerin tümünü ifade eden bir terimdir. Sektör olarak üretimden dağıtıma, kullanımdan servis hizmetlerine dek kapsamlı bir alandır.

Endüstriyel mutfak nedir?” sorusunun tam yanıtını, restoran, pastane, otel, hastane, öğrenci yurdu, fabrika ve benzeri yerlerdeki yemek pişirme ve/veya hazırlama yeri olarak açıklamak mümkündür. Kısacası, ya restoran veya otel mutfakları gibi yerlerde müşteriler için ya da fabrika gibi yerlerde çalışanlar için hazırlanan yemeklerin yapıldığı yerler birer endüstriyel mutfak örneğidir.

Türkiye’de endüstriyel mutfak denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Bruno, Bursa merkezli kurumsal bir firmadır. Hem Türkiye’nin dört bir yanına, hem de yurt dışı pazarına hitap eden ürünleriyle işletmelerin endüstriyel mutfak ve ekipmanları alanındaki çözüm ortağı olan firmamız, üretici kimliğiyle ön plana çıkmaktadır.

Yılların vermiş olduğu deneyim itibariyle en kaliteliyi en hesaplı şekilde sunan Bruno, endüstriyel mutfak ihtiyaçlarınızı güvenle ve hızlı bir şekilde karşılayabileceğiniz bir seçenektir. Her işletmeye dönük olarak portföye eklenmiş olan pişirici cihaz ve ekipmanlarımız, bulaşık yıkama makinelerimiz, tezgahlarımız, servis hatlarımız, istifleme ünitelerimiz, servis arabalarımız, davlumbazlarımız, soğutucu grup içinde yer alan ürünlerimiz ve yer ızgaralarımız ile işletmenizin mutfağında gerek duyduğunuz A’dan Z’ye her ürünü Bruno farkı ile tedarik edebilir ve projelendirme aşamasında da bizimle çalışabilirsiniz.

Soğutucular

Soğutucular

Add a Comment