Endüstriyel mutfak ekipmanları içerisinde en çok seçeneğe sahip olan ürün gamlarından birisini bulaşık yıkama makineleri oluşturmaktadır. Bruno olarak bu ürün gamında sizin için dört ayrı ürünü senelerdir başarıyla sunuyor olmaktan onur duyuyoruz: Bardak yıkama makinesi, 500’lü ve 1000’li giyotin tipi tabak ve bulaşık yıkama makineleri ve bıçak sterilizatörü ile temizlikten ödün vermemenizi garanti ediyoruz.

Bardak Yıkama Makinesi

Restoran, pastane, bar ve kafe gibi bir işletmede gün içerisinde sunduğunuz içeceklerin bardakları sizin için de bir sorun teşkil ediyor olabilir. Su faturalarınızı düşürmek, mutfak personelinizin üstündeki yükü azaltıp verimlerini artırabilmek ise yüksek verimli bir bardak yıkama makinesi ile mümkün…

Bruno farkıyla edineceğiniz bardak yıkama makineniz, 90, 120 ve 180 saniye şeklinde farklı programlara ayarlanabilir olup tek kullanımda sadece 2.5 litre su tüketmektedir. Kısacası, birkaç dakika içerisinde onlarca bardağı çok az su harcayarak yıkamanız mümkündür.

Giyotin Tipi Tabak ve Bulaşık Yıkama Makineleri

Fabrikanızda, öğrenci yurdunuzda veya yemekhane barındıran tesisinizde bulaşık yıkama işi için birilerini görevlendirmek veya sırf bu iş için yeni bir kişiyi işe almak durumunda değilsiniz. Ayrıca müşterisi olan bir işletmeniz varsa, sürekli yenisi gelen bulaşıkları dert etmek ve mutfak personelinizin iş yükünü çoğaltmak zorunda da değilsiniz. Tek yapmanız gereken, gelen bulaşık durumuna bağlı olarak 500’lü ya da 1000’li giyotin tipi bulaşık makinelerimizden birini almak olacaktır.

En fazla 180 saniye içerisinde tüm bulaşıkların yıkanması ve hem de tercih edeceğiniz modele göre en çok 28 veya 42 litre suyla tüm yıkanma işleminin tamamlanması için Bruno bulaşık yıkama makineleri içinde işletmeniz için en uygun olanını bulabilirsiniz. İki ürün grubunda, toplam üç modeldeki ürünlerimiz içerisinde ayrıca bıçak sterilizatörümüzü de inceleyebilirsiniz. İki dakika içerisinde en fazla on adet bıçağın steril hale getirilmesi ve kullanıma hazır olması için bu şık ürünümüzü tercih etmek isteyebilirsiniz.