Ev tipi kullanımların aksine, endüstriyel mutfakların vazgeçilmez unsuru olan davlumbazlar, sağlamlıkları, hesaplı bir fiyatla satılıyor olmalı, kolay temizlenebilmeleri ve ergonomik tasarımlarıyla rekabet halindedir. Bruno güvencesiyle sunulan davlumbazlar ise gerçek anlamda ekonomik birer çözüm olanağı sunmaktadır. Müşterilerimiz, ister kendi ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamımızdan istediklerini temin edebilir, isterlerse de ihtiyaçlarının hangi ürün olduğunun belirlenebilmesi için bizimle iletişime geçerek deneyimli ve güvenilir takım arkadaşlarımızdan destek alabilir.

Davlumbazlar, kullanım yerlerine ve kullanıldıkları yerdeki üretim sıklığına göre tercih edilmektedir. Yani tıpkı birer klima gibi, fonksiyonlarını göstereceklerin yerin kapasitesine bağlı olarak verimleri değişebilmektedir. Bu doğrultuda, bazen yanlış davlumbaz seçimi yaşanabilmektedir. Tercih edilen davlumbaz her ne kadar kaliteli ve güvenilir olsa da, yanlış kullanımı durumunda verimini yitirmesi ve hatta hiçbir işlev gösterememesi ihtimal dahilindedir.

Davlumbazların metal bölümlerinin tıpkı Bruno ürünlerinde olduğu gibi paslanmaz çelikten tasarlanmış olması ve ürünün kolay temizlenmeye elverişli yapılması önemli birer ayrıntıdır. Ayrıca çay ocaklarından kömürlü ızgara kullanan işletmelere kadar her tip endüstriyel mutfak ve tesis için ayrı bir davlumbaz alınmış olduğuna emin olunmalıdır. Duruma, ihtiyaca ve bütçeye göre filtreli veya filtresiz davlumbazlar sipariş edilebilir. Buna karşın boyutları ve ürün kalınlıkları ayrı birer kriter olarak değerlendirilmektedir.