İstifleme Üniteleri

İstifleme Üniteleri

Endüstriyel mutfak ekipmanları içerisinde ürünleri saklama, koruma ve barındırma işlevlerini karşılayan ürünleri istifleme üniteleri sağlamaktadır. Bu ürünlerin uzun ömürlü, yani dayanıklı olmaları gerekmektedir. Beklenmedik bir sırada oluşabilecek en ufak bir çatlak ya da kırılma, büyük maliyetlere ve dahası, hemen kullanılacak olan, ihtiyaç duyulan malzemenin bertaraf olmasına neden olabilmektedir.

Bruno olarak istifleme ürünü ihtiyaçlarınızı da geniş ürün yelpazemizle karşılıyoruz. İki yıla varan garanti süreleri ile Bruno güvencesiyle siparişini geçeceğiniz ürünü uzun süre rahatlıkla kullanabilmeniz için sürekli çalışıyor ve en kaliteli olanı, en hesaplı şekilde alabilmenizi istiyoruz. Siz de endüstriyel mutfağınızda, ürün muhafaza odanızda veya kilerinizde sağlamlığıyla göz dolduran ekonomik istifleme ürünleri için Bruno’nun sunmuş olduğu seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Ergonomik tasarımları ve kolay temizlenebilme özellikleri ile dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz ürünlerimiz, Krom – Nikel olup paslanmalara karşı da son derece dayanıklıdır. Hem ayaklı, hem de duvara monte edilebilen seçeneklerimiz, her tip endüstriyel mutfak için lazım olan ürünlerden oluşmaktadır. Çeşitli boy ve aralıklarla tasarlanmış ve ihtiyacınıza göre boyları değiştirilebilecek olan raflarımızda her tür mutfak ekipmanınızı istifleyebilirsiniz. Ayrıca kapılı ve kapısı bölmeleri olan dolaplarımızda da hem uygun gıda ürünlerini, hem de mutfak araç ve gereçlerini koruyabilir, ekmek dolabımız sayesinde gün içinde aldığınız ürünleri daha uzun süre taze tutabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü bulmak için siz de şimdi istifleme üniteleri içindeki modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Soğutucular

Soğutucular

Add a Comment