Servis Hattı

Servis Hattı

Endüstriyel mutfak ekipmanları içerisinde kaliteli olmaları durumunda yıllarca kullanılabilen ürün grubunu servis hattı oluşturmaktadır. Servis hattı içerisinde yer alan ürünler iç ve dış olarak ikiye ayrılmaktadır. İlk grup, mutfak personelinin kullanımına dönük işlev kazandırılmış ürünler olup ikincisi ise müşterinin görebileceği alanlarda bulunan veya bizzat kullanma durumunda kaldığı araç ve gereçleri kapsamaktadır.

Servis hattı içindeki ürünler yemeğin hazırlanmasından sunulmasına kadar geçen süreçte bilfiil kullanılan ve bu yüzden de yıpranma ihtimali yüksek olan ekipmanlardır. Bu ürünlerde kullanılan hammaddenin ne olduğu, hem yıpranmalara, hem de neme karşı dayanma güçlerini etkilemektedir. Bruno olarak, servis hattı ürünlerimizin tümünde Krom – Nikel alaşımı paslanmaz çelik tercih etmekteyiz. Böylelikle hem kullanıma dayalı aşınmaları en aza indirme, hem de paslanma riskini ortadan kaldırma amacımızı gerçekleştirmekteyiz. Piyasadaki dayanıksız plastik ürünler veya bir yıldan kısa süre içerisinde paslanabilen demir ürünler aksine, müşterimizin en uzun soluklu kullanabileceği ürünleri tedarik etmesine odaklanmaktayız.

Servis hattı ürünlerimiz, geniş bir yelpazede yer almaktadır. Bu gruptaki ürünlerimizin bazılarını sıcak servis üniteleri, tabak altlığı (sürünmesi) için kullanılan borular, elektrikli çalışan dolaplı servis tezgahları, raflı servis tezgahları, camlı teşhir ve servis rafları oluşturmaktadır. Kısacası hem mutfakta, hem de sunum ve dağıtım aşamasında işinize yarayacak, iyi verim alabilmeniz için tasarlanmış şık ürünlerimizi beğeneceğinizi ümit ediyoruz. En hesaplı fiyatlarımızı öğrenmek için siz de şimdi bizi arayın ve işletmenizdeki servis hatlarının kurulumunu veya parça ihtiyacını bizimle karşılayın…

Soğutucular

Soğutucular

Add a Comment