Soğutucular

Soğutucular

İster yemekhane, otel, öğrenci yurdu gibi bir tesisin endüstriyel mutfağı olsun, isterse de restoran, kafe, bar, pastane gibi direkt müşteriye hitap eden tesislerin endüstriyel mutfakları,  soğutucular, tüm ekipmanlar içerisinde en iyi verimi sağlaması gereken başlıca ürün gruplarını ifade etmektedir. Bu ürün grubu içerisindeki ekipmanlar, her şeyden önce ayarlanmış oldukları derecelere dışsal faktörler ne olursa olsun en iyi şekilde ulaşmalıdır. Kaliteleri, pasa karşı dayanıklı olmaları ve hesaplı fiyatları ise diğer artılar olarak sıralanmaktadır.

Bruno, beş ayrı soğutucu ürünü müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Bunlar camlı buzdolabı, depo tipi buzdolabı, depo tipi derin dondurucu, tezgah altı üstü mermer döşemeli buzdolabı ve tezgah altı metalik buzdolabıdır. Bu ürünlerin ortak özelliği, yaz ve kış mevsimi gibi hava sıcaklığından ya da tutuldukların yerde oluşan hava sıcaklığından etkilenmeden, istenen ısıyı üretebilmeleri ve konulan ürünlerin olabildiğince uzun süre muhafaza edilmelerini sağlıyor olmalarıdır. Yani ızgara yanına veya doğrudan Güneş ışığı alacak bir yere konumlandırılmış olsalar bile, ayarlamış olduğunuz derece aralığında beklediğiniz verimi alabilmenizi sağlamaktadırlar.

Soğutucular içerisinde yer alan ürünler her biri, ihtiyacınız ve mevcut alanınız dikkate alınarak tasarlanmıştır. İsteğinize göre önü camlı olup içindekilerin görünmesini sağlayan dik soğutucumuzu seçebilirken, isterseniz de depo tipi olan dik soğutucuyu seçerek ürünlerin dışarıdan görünmesini önleyebilirsiniz. Meyve, sebze ve her tip et ürünü için ideal bir ürün olan derin dondurucumuzla, toptan almış olduğunuz ürünleri uzun süre muhafaza edebilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca yerden de tasarruf sağlamak isterseniz, üstünü birer çalışma tezgahı gibi kullanabileceğiniz buzdolaplarımızı değerlendirebilirsiniz.

Add a Comment