Hakkımızda

Firmamız 30 yılı aşkın süredir, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları üretmektedir. 2018 yılının son çeyreğinde firmamızda olumlu büyük değişikler yaparak BRUNO ismimizi almış bulunmaktayız.
BRUNO, AKİK GROUP ve FACTORYİNOKS markalarımız adı altında birinci kalite endüstriyel mutfak ekipmanları üretmeye devam etmekteyiz.

Dünya markası olma yönünde hızlı adımlar atarak yolumuza devam ediyoruz. Türkiye içerisinde 81 ile ürün gönderimi yapmaktayız. Her gecen gün kendimize daha çok değer katmaktayız.Tüm ürünlerimiz birinci kalite malzemelerden oluşmaktadır.Kaliteli üretim için kaliteli yerli ve ithal ham madde kullanan firmamız, ayrıca Ülkemiz içerisinde üretilmeyen dünyaca ünlü markaların ürünlerini ithal ederek müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Güven

100%

Kalite

100%

Hizmet

100%

BRUNO - ÜRETİM

Paslanmaz Çelikten Üretilen; Eviyeli - Eviyesiz Çalışma Tezgahlarından, Hazırlık Ünitelerine, Malzeme Dolapları ve Raflarından, Servis Ünitelerine, Pişirme Sistemlerinde; Konveksiyonlu Fırından, Kuzine, Fırın, Fritöz, Yerocağı, Medikal Ürünlere, Bulaşık Yıkama Makinelerine, Mutfak Makinelerinde; Patates Soyma Makinesinden, Hamur Yoğurma Makinesi, Ekmek Dilimleme Makinesine ve daha bir çok ürün üretimi yapmaktayız.

BRUNO-PAZARLAMA

BRUNO Endüstriyel Mutfak Ekipmanları; gerek yurt içi gerekse yurt dışında rekabet şartlarını zorlayarak, müşterilerinin isteklerini en uygun efektif çözümler sunarak, onlara her zaman artı değer kazandırmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Bursa - Bruno Mutfak
EnglishTurkish