Bruno ile endüstriyel mutfak ekipmanları ihtiyaçlarınızın her kalemini özenle belirliyor ve her ürünün tedarik edilmesini sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemizin bir diğer bölümünü ise yer ızgaraları oluşturuyor ve bu ürünlerimizle hem hazırlama, hem de sunum aşamasında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri beğeninize sunuyoruz.

Yer ızgaralarına ilişkin sunmuş olduğumuz ürünleri, düz ve sifonlu yer giderleri oluşturmaktadır. Bu ürünler içinde ihtiyaç duyduğunuz hakkında ayrıntılı bilgiyi sitemizden inceleyebilir, merak ettiklerinizi ve fiyatlarını bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Yer ızgaraları için tasarladığımız alttan veya yandan çıkışlı yer giderlerimizle ürünlerinizin kullanım sürelerini artırabilir ve yüksek verim sağlayabilirsiniz. Hem ergonomik tasarımları, hem kolay temizlenebilir olmaları dışında ürünlerimizin tümü pasa, kire ve yağa karşı dirençli olup son derece ekonomiktir. Kullanım alanınıza en uygun olan ürünü tedarik edebilmek ve bu işlemi en hesaplı şekilde gerçekleştirebilmek için siz de Bruno ile iletişime geçebilirsiniz.